SVATBA 2013 | AKCE SLEVA AŽ -50% SVATEBNÍ FOTO, SVATEBNÍ VIDEO, SVATEBNÍ FOTO, SVATEBNÍ FOTOGRAF

 

Svatební akce, Svatební fotograf a kameraman

Objednáte-li si u nás již nyní svatební kameramany a fotografy, získáte nejen špičkový tým profesionálů, kteří dokumentují a vytvářejí trvalé hodnoty dle nejlepších evropských a světových firem zabývající se svatební tématikou, ale navíc dávají do každé práce také kus sebe a svůj cit a smysl pro kvalitu a krásu.

navíc mimo vysoké kvality, kreativity netradičností také získáte bonus rychlého objednání služeb ve výši až 50%.

Neváhejte a objednejte si již nyní své svatební kameramany a fotografy pro svou svatbu na rok 2013 a získejte níže uvedené bonusy.

BONUSY
 • Garanci ceny z roku 2012 s výraznou slevou. Zaručujeme vám cenu stejnou jakoSvatební fotograf je v roce 2012. Tato cena bude fixovaná i když se zvýší náklady za vstupy, jako jsou např.: media, barvy, elektrika, benzín, inflace apod.
 • Bonus rychlého objednání. K fixované částce, tedy stejný ceně za naše služby, které jsou v roce 2012 vám přidáme navíc slevu další slevu ve výši 10%. Tímto se vaše úspora za naše služby může vyšplhat až do výše -50%.
 • Bez limitní počet fotografií. Darujeme vám zdarma více fotografií než nabízí naše konkurence. Všechny kvalitní, retušované a neopakující fotografie vám dáme na vaše svatební DVD/CD medium.
 • Zdarma cestovné do výše 200km v rámci celé ČR

Tato akce platí pouze kompletní fotografické a filmové služby (varianty Film + Fotokniha A až Maxi) a je platná pro svatby konané v roce 2013 a pro objednávky uzavřené nejpozději do 31.12.2012.

PODMÍNKY AKCE SLEVA - 50%
 1. Akci Sleva -50% ("dále jen akce") vyhlašuje sdružení Lion Studio foto-video partner ("dále jen LS").
 2. Tato akce je spuštěna 1.6.2012 a končí 31.12.2012 a platí pro svatby konané v roce 2013.Svatební fotograf
 3. Do akce budou zařazeni snoubenecké páry (dále jen objednavatel), které mají svatbu v roce 2013.
 4. Do akce budou zařazeni objednávky objednavatele, podepsané v roce 2012 včetně řádně složené I. zálohy ve výši 30%. II. část zálohy ve výši 30% se platí až měsíc před termínem svatby.
 5. Příslušná záloha, musí být složena nejpozději do týdne od podepsání objednávky.
 6. Objednávku lze uzavřít elektronicky nebo osobně na oficiálním objednávkovém dokumentu Lion Studia (dále jen dodavatel).
 7. V objednávce bude zřetelně označena varianta včetně popisu objednaných služeb a taktéž bude na viditelném místě označena popisem „Akce -50%). Dále v objednávce budou nacionále, adresa, telefonní kontakt, emailová adresa objednavatele, celková cena a vyčíslená záloha objednaných služeb.
 8. Podepsaná objednávka je zavazující pro obě strany, tedy jak pro objednavatele, tak pro dodavatele.
 9. V případě odstoupení od objednávky objednavatelem v čas tedy nejpozději 2 měsíce před termínem svatby, propadá 30% složené zálohy ve prospěch dodavatele na pokrytí vynaložených nákladů.
 10. V případě odstoupení od objednávky objednavatelem méně než 1 měsíce před svatbou, propadá celá složená záloha tedy ve výši 60% ve prospěch dodavatele, jako kompenzace za blokování termínu a tím spojené odmítání zákazníků na blokovaný termín a na pokrytí dalších vynaložených nákladů.Svatební fotograf
 11. V případě odstoupení od objednávky dodavatelem zašleme celou složenou zálohu objednavatele (tedy ve výši 30% nebo 60% - podle toho jak byly zálohy složeny tedy I. nebo II. záloha), ve prospěch bankovního účtu objednavatele.
 12. V případě, že se objednavatel zúčastní akce Sleva -50%, nemůže již dále uplatňovat případné další bonusové akce či slevy, které v průběhu roku dodavatel nabízí.
 13. Sleva -50% se vypočítává z orientační ceny za celkově objednané služby, která jsou uvedeny na objednávce dodavatele. Do slevy se nezapočítávají případné neočekávané vedlejší částky jako je ubytování, parkovné, přítomnost týmu nadlimit objednaných hodin, přiobjednání kniha, fotografií nebo medií atd..
 14. Dodavatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla akce bez udání důvodů. V případě pozměnění pravidel nebo zrušení akce budeme o těchto skutečnostech informovat na našich stránkách www.lionstudio.cz nebo na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/lion.studio.
 15. Dodavatel si dále vyhrazuje právo zveřejnit jména výherců (pouze křestní) a použít fotografie pro své reklamní a marketingové účely.
 16. Účast v akci ani výši slevy nelze vymáhat právní cestou nebo jejím alternativním plněním.
Akce je platná od 1.6.2012 do 31.12.2012
Zpět