FOTOAPARÁTY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kreativní fotografie pořizujeme jednookou digitální zrcadlovkou od firmy "CANON", následně vše upravujeme v SW do absolutní dokonalosti (retuše, korekce, grafika...). Fotosety vyvCanon-Speed lightoláváme chemickou cestou ve fotolabu, který využívá jedinečný a vysoce kvalitní digitální lab "FUJI FRONTIER 350".

                          CANON EOS 40D

Profesionální zrcadlovka s režimem Live View (živý náhled), Souvislé snímání rychlostí 6,5 sním./s až 75 snímků formátu JPEG, Nový AF systém s 9 senzory křížového typu, ProcLion Studio - Canon EOSesor DIGIC III, 3,0” LCD displej, Integrovaný čisticí systém EOS, Tělo z hořčíkové slitiny s izolačními prvky proti vlivům nepříznivého počasí.

              CANON EOS 5D

Profesionální digitální zrcadlovka s novým obrazovým snímačem CMOS s rozlišením 21,1 Mpx o velikosti kinofilmového políčka. Má skvělý rozsah citlivostí ISO 50-25600, živý náhled, LCD 3,0 palce, a ještě celou řadu dalších vylepšení.

Objektiv EF 16-35mm

  • Rychlý, mimořádně širokoúhlý objektiv nabízející vynikající periferní výkon v celém rozsahu zoomu. Díky konstantní světelnosti f/2,8 je ideální pro profesionální fotografování při slabém světle.

Objektiv EF 24-150mm

  • Jako člen rozvětvené rodiny „L" objektivů odpovídá nejvyšším nárokům profesionála. Je vybaven optickou stabilizací obrazu, umožňující prodloužit expozici až o tři kroky. Rychlé a přesné zaostřování zajišťuje prstencový typ Ultrasonic motorku, kruhová clona přináší příjemný vzhled částí snímku mimo hloubku ostrosti, povrchová úprava optických členů brání vzniku reflexů světla, odraženého od senzoru.

Objektiv EF 70-200mm

  • Jeden z nejlepších teleobjektivů se zoomem řady EF srovnatelný s objektivy se pevnou ohniskovou vzdáleností. Obsahuje čtyři prvky z UD skla, které opravují chromatické aberace.

Canon-objektiv

SOUPRAVA BASIC 200 KID + ODRAZOVÉ DESKY

Mobilní ateliérová souprava, která umožňuje fotografovat v místě zákazníka stejně kvalitně jako byste byli v ateliéru. Sestavu je možné použít pro fotografování portrétů, postav nebo produktů.

Souprava obsahuje

  • 2 ks studiových blesků o výkonu 200 W/s, včetně příslušenství. 
  • Deštník a Softbox.
  • Teleskopické tyče pro zavěšení zábleskových světel.
  • Teleskopické tyče pro sestavení hrazdy na pověšení fotografického pozadí.

            Odrazová deska

basic200-KIT-TR1


Součástí vybavení fotoaparátů jsou světla, externí blesky, filtry, objektivy na pokrytí 17mm - 300mm ohniskové vzdálenosti, předsádky, stativy a odrazové desky.

Zpět