VÝMĚNA ODKAZŮ

Chcete si zvýšit pozici ve vyhledávačích? Chcete být více vidět v internetové síti Google a Seznam? Chcete si zvýšit pozici ve fulltextovém vyhledávání? Pokud ano, tak se zapojte do systému výměnných odkazů, které jsou výhodné pro obě strany a zvyšují tak návštěvnost webových stránek.

 

Podmínky při výměně zpětných odkazů

Pokud máte máte nastavená klíčová slova shodná nebo podobná s našimi není důležitá výše vašeho ranku, jelikož příbuzné obory ve vyhledávačích jsou prospěšné pro obě strany a jsou vysoce hodnocena vyhledávači.

Pokud nemáte příbuznou činnost nebo stejná klíčová slova s námi a máte zájem vyměňovat odkazy je důležité mít shodné shodné číslo S-ranku, Google pageranku atd.

 

Náš současný rank je: Pagerank 3, Srank 70

 

Naše klíčová slova:

svatební foto, maturitní foto, firemní foto, svatební video, maturitní video, firemní video, svatební fotograf, maturitní fotograf, firemní fotograf, svatební kameraman, maturitní kameraman

Neumísťujeme výměnné odkazy s tématikou, které porušují zákony jako například stránky obsahující pornografii, obsahující násilí atd..

 

 

Jak postupovat?

Vložte na vaše stránky níže uvedený textový kód, informujte nás o vložení na tento email: jurak@lionstudio.cz a přiložte svůj kód. Maximálně do tří dnů váš kód umístíme na naše stránky a tím spolupráce formou výměnných odkazů je zahájena.

 

Kód na stránky

Náš textový kód - patička stránky, podstránky
<a href="http://www.lionstudio.cz/svatebni-foto-sluzby" target="_blank" title="Svatební fotograf, svatební kameraman, svatební foto, svatební video">Svatební fotograf - Lion Studio</a>
Výsledek kódu
Svatební fotograf - Lion Studio
 
<a href="http://www.lionstudio.cz/svatebni-video-sluzby" target="_blank" title="Svatební fotograf, svatební kameraman, svatební foto, svatební video">Svatební kameraman - Lion Studio</a>
Výsledek kódu
Svatební kameraman - Lion Studio
 
<a href="http://www.lionstudio.cz/svatebni-foto-sluzby" target="_blank" title="Svatební fotograf, svatební kameraman, svatební foto, svatební video">Svatební foto - Lion Studio</a>
Výsledek kódu
Svatební foto - Lion Studio
Náš textový kód pro stránku partnerské weby s rozšířeným textem
<a href="http://www.lionstudio.cz/svatebni-foto-sluzby" target="_blank" title="Svatební fotograf, svatební kameraman, svatební foto, svatební video">Kreativní svatební fotograf a kameraman</a> -Vyhotovujeme svatební filmy, prostorové slideshow, fotografie a knihy dle světových a evropských standardů. Nejmodernější technika, umělecké a vysoce kreativní filmy a fotografie.
Výsledek kódu
Kreativní svatební fotograf a kameraman -Vyhotovujeme svatební filmy, prostorové slideshow, fotografie a knihy dle světových a evropských standardů. Nejmodernější technika, umělecké a vysoce kreativní filmy a fotografie.
 
Bannerový kód obrázkový - velký 340x340
<a href="http://www.lionstudio.cz/svatebni-foto-sluzby" target="_blank" title="Svatební fotograf a kameraman - Lion studio"><img src="http://www.lionstudio.cz/files/images-obsah/ls-banner-2011-small-ver2.jpg" alt=" Svatební fotograf a kameraman - Lion studio" width="340" height="340" border="0"></a>
Výsledek kódu
Banner LS Svatby

Kam umístit kód?

Kód lze umístit do patičky webové stránky nebo do sekce vytvořené na výměnné odkazy. Pokud umístíte náš odkaz do patičky taktéž i váš odkaz umístíme tamtéž (dolní patička všech stránek a podstránek). V případě, že náš odkaz umístíte jinam než do patičky taktéž i váš odkaz umístíme na stránky vytvořené pro výměnné odkazy "Partnerské weby".

Co preferujeme?

Jelikož nám jde při výměně odkazů o prospěch obou stran, preferujeme odkazy na stránky, které mají podobou tématiku jako například:

 • Svatební salony
 • Svatební weby
 • Svatební cesty
 • Prodej svatebních šatů a doplňků
 • Svatební kosmetické a kadeřnické práce
 • Svatební květiny a výzdoba
 • Svatební dorty
 • Pronájem svatebních aut
 • Maturitní weby
 • Fotoaparáty a příslušenství
 • Kamery a příslušenství
 • a další podobné odvětví, které se vztahují k tématice svatba, maturita, video a foto

Každopádně neodmítáme i jiné weby, které nemají příbuznou tématiku. Zde je rozhodující síla vašeho ranku.

Odstranění odkazů

Váš odkaz odstraníme v těchto případech pokud zjistíme, že:

 • Náš odkaz není na vašich stránkách umístěn
 • Byl vymazán
 • Není plně funkční a vy závadu neodstraníte
 • Byl přesunut jinam bez předešlého upozornění

Závěr

Aby spolupráce byla korektní a pro obě strany prospěšná je nutné o každých změnách odkazu informovat svého partnera se kterým máte udělaný systém výměnných odkazů, přičemž není povinnost udávat důvody změny. Dále si naše sdružení vyhrazuje právo odmítnout výměnu odkazů bez udání důvodů.

Těšíme se na spolupráci, která bude jistě přínosem pro obě zainteresované strany.

Nahoru