KAMERA SONY HVR Z1

Lion Studio - Kamera Sony HVR Z1

Tato kamera je vhodná k natáčení jak exteriéru tak i interiéru, ale i do náročných terénů s výsledkem maximálně stabilního a kvalitního obrazu i za nepříznivých podmínek natáčení.

Videokamera HVR-Z1U obsahuje tři snímače CCD HD 1080i každý s formátem 16:9 s procesorem DXP (Digital eXtended Processor) HD 14 bytů s onversion A/N 14 bytů. Objektiv Carl Zeiss Vario-Sonnar T, s 12x optickým zoomem k nejlepším výsledkům a to bez barevných vad.

Lion Studio - HDV

HVR-Z1U je polyvalentní a umožní komutaci mezi formáty HDV 1080i, DVCam a DV pro co nejlepší pružnost při užití jak ve standardním tak vysokém rozlišení. Kompletní konektory k připojení různých typů zařízení. Interface i.LINK 4 připojení k digitálnímu přenosu audio/video signálu na videorekordér, nebo montážní systém připojený ve formátu HDV, DVCam a DV.

Součástí vybavení kamer, jsou mikrofony, světla, stativy, steadicam, kamerový jeřáb a další vybavení pro natáčení.

 
VIDEO UKÁZKA KAMERY SONY HVR Z1

 
KAMERA SONY DSR 250P

Lion Studio - Kamera Sony DSR 250PLion Studio - DvCamVelká profesionální ramenní 3CCD kamera umožňující natočení záznamu ve formátu DVCAM, DV a miniDV. Tato kamera je vhodná k natáčení jak exteriérů tak i interiérů, ale i do náročných terénů s výsledkem maximálně stabilního a ostrého obrazu i za nepříznivých podmínek natáčení.

Součástí vybavení kamer, jsou mikrofony, světla, stativy, steadicam, kamerový jeřáb a další vybavení pro natáčení.

Zpět / Nahoru