POKRAČOVÁNÍ REFERENCÍ VAŠE OHLASY NA NAŠE SLUŽBY

GYMNAZIUM KLADNO

Gymnazium Kladno

Dobrý den,

tak si myslím, že naše maturitní video uz videli všechny babičky i dědečkové. Každopádně slyším samou chválu. Všichni říkají, že se to doma líbí. Opravdu se vyplatilo, si počkat. Děkujeme moc. Je to opravdu užasné.

Hortová Jana - Gymnazium Kladno

  LUCIE A ROBERT BENEŠOVI - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Lion Studio - svatební foto, svatební video

Dobrý den, paní Juráková,

nejprve Vám i manželovi chci velice poděkovat za nádherné zpracování dokumentace svatby našich mladých. Na 200 % se splnilo naše očekávání a jsme velice rádi, že jsme si vybrali právě vás. Chválíme vás, kde můžeme a těšíme se, až budeme moci využít vašich služeb při dalších svatbách v rodině.

Přeji krásný víkend. Šimečková

RENATA A VOJTĚCH KARBANOVI - PRAHA

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Dobrý den,

včera jsme obdrželi fotoknihu a svatební film a chtěli bychom Vám moc a moc poděkovat. Kniha i film jsou nádherné, jsme moc rádi, že jsme si Vás našli.

Děkujeme manželé Karbanovi

INTEGROVANÁ STŘEDNÍ ŠKOLA STANISLAVA KUBRA - STŘEDOKLUKY
Lion Studio - Maturitní foto, Maturitní video

Vážení manželé Jurákovi,

jménem celé třídy 4.V ISŠ Středokluky bychom rádi poděkovali celému týmu Lion Studia za natáčení ve třídě a zdokumentování samotného plesu. Spolupráce s Vámi byla velice příjemná, maturitní DVD je velice originálně a precizně zpracováno. Všem se nám moc líbí. Služby Lion Studia můžeme všem vřele doporučit!

Těšíme se na další spolupráci Smile

LUCIE A DAVID PROCHÁZKOVI - PRAHA
Lion Studio - svatební foto, svatební video Dobrý večer,

velmi vám děkujeme za skvělé svatební video. U filmečku jsme se nasmáli, poplakali, prostě úplně dokonalé, přesně jak jsme si představovali...Fotografie rovněž perfektní..Takže ještě jednou děkujeme za vaše perfektní služby v náš svatební den. Hodně pracovních úspěchů a spokojených zákazníků.

Lucie a Ladislav Procházkovi

PETRA A  DAVID KOVAŘÍKOVI - KLADNO
Lion Studio - svatební foto, svatební video Vážení manželé Jurákovi,

ještě jednou Vám touto cestou děkujeme moc za zdokumentování naší svatby.
Nenacházíme slova, jak naše pocity plně vyjádřit!
Fotoknihy (malé i velká) jsou prostě úžasné, jsme úplně nadšeni!!! Všem svým přátelům a známým, kterým jsme fotoknihy ukázali, se zatajoval dech a všichni se shodli, že ještě něco tak nádherného nikdy neviděli. Spoustu přátel fotky dojali až k slzám! Z fotek je přímo vyzařuje magické kouzlo svatebního dne a naše láska.

A co teprve video - to není obyčejné video, ale skutečný svatební film, ba přímo pohádkaSmile Nádherná hudba (děkujeme za zakomponování našich oblíbených písní) podbarvuje děj našeho dne. U Vás jsme ho neshlédli celý, ale hned po příchodu jsme si museli video pustit celé a jen si vychutnávali znovu a znovu náš den.
Celé focení a natáčení videa provázela díky Vám skvělá a uvolněná atmosféra, která přispěla k tomu, že vypadáme na fotkách i videu úžasně.

Při každém prohlédnutí knihy nebo shlédnutí filmu se nám vrací krásné vzpomínky, které nám díky Vám zůstanou na celý život. Vždy si tak můžeme vychutnat znovu a znovu náš velký den!
Všem budoucím novomanželům radíme: Nerozmýšlejte se, práce manželů Jurákových je špičková, jsou skvěle sehraným týmem a jejich fotky, kniha i video je skutečně to jediné, co Vám zůstane doma na celý život pro připomenutí si jednoho z nejkrásnějších dnů v životě.
Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám mnoho úspěchů nejen v pracovním, ale i v osobním životě.

Novomanželé Petra a David Kovaříkovi (s Bambulkou)

SANDRA A MARTIN TOMSA - KYŠICE
Lion Studio - svatební foto, svatební video

Vážení manželé Jurákovi,

rádi bychom Vám a celému vašemu týmu moc poděkovali!!!
Pro nás zdokumentování svatby bylo na prvním místě a proto také výběr fotografa bylo nelehkým úkolem jelikož jsme kladli opravdu velké nároky.....!!!!!

Na doporučení a shlédnutí svatební fotoknihy mé kamarádky jsem měla hned jasno v tom ,že si zvolím právě Vás a fotoknihu jsem věděla hned že musím mít:-))jelikož tak krásně a precizně a s citem vytvořenou svatební fotoknihu jsem ještě neviděla......
Ted bychom se s manželem chtěli vyjádřit k fotografiím,fotoknize a videu....jedním slovem NÁDHERA!!!!

Moc Vám děkuji,že jste mě Vy pane Jurák a můj manžel přesvědčili k natočení videa ....po shlédnutí jsme oba s manželem měli v očích slzy dojetím ....to opravdu není jen video ze svatby je to svatební film na který mohu koukat každý den a pokaždé u něj uroním slzu....fotografie jsou samozřejmě krásnou vzpomínkou ale zdaleka se nevyrovná tomuto svatebnímu filmu..kde jsme si s manželem mohli opravdu vychutnat každičký moment našeho dne!!
Jsme nesmírně rádi ,že ho máme a pokaždé když budeme chtít si tento nejkrásnější den připomenout ...můžeme..A to díky Vám....!!!!!!

Ke zvolení hudby při filmu nemáme sebemenší námitku ba naopak ..hudba je velmi vkusná,krásně podbarvuje děj našeho svatebního dne a je velmi dojemnáSmile Je těžké zde slovy vyjádřit naše pocity a také zde nejde vyjádřit vše....ale jednou větou můžeme s manželem říct..... Jste profesionálové a moc si Vás vážíme!!!

Děkujeme za vše a do budoucna Vám přeji jen samé spokojené klienty jako jsme mySmileNovomanželé Tomsovi

... Další reference

Zpět / Nahoru