POKRAČOVÁNÍ REFERENCÍ     VAŠE OHLASY NA NAŠE SLUŽBY

- Počet referencí na stránce: 50 -

JARUŠKA A JULEK KOLÍNOVI - KLADNO

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Vážení z LION studia,

všem Vám mnohokrát děkujeme za krásné fotografie a svatební film. Moc jsme si focení užívali a Vaše služby vřele doporučujeme.

Kolínovi

               LUCIE A PAVEL TRNKOVI - PRAHA
Lion Studio - svatební foto, svatební video Vážení Jurákovi,

dovolujeme si tímto způsobem ještě jednou velice poděkovat za nádherné svatební foto a video. Svatební kniha je překrásná, zejména se nám líbí jak jsou některé fotografie černobílé a např. květiny barevně, krásně retušované a moc citlivě zpracované. Rovněž video je úžasné a je k němu moc pěkně vybraná hudba- máme ho doma 2 dny a už jsem ho viděli pětkrátSmile.

V neposlední řadě chceme také poděkovat za skvělou spolupráci a vytvoření příjemné atmosféry v průběhu celého svatebního dne, neb díky Vám bylo vše uvolněné a na fotkách i videu je ta příjemná atmosféra znát. Nejraději bych celý svatební den za Vaší účasti ještě jednou zopakovali a užili si ten krásný den znovu, ale to bohužel nejde- tak třeba při zlatém výročí svatby se zase potkámeSmile. Moc děkujeme a všem Vaše služby vřele doporučujeme.

Trnkovi

          MICHAELA A MILAN BABICKÝ - CHODOV, OKR. KARLOVY VARY

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Dobrý den pane Jurák,

Ddle naší dohody nám včera přišlo PPL DVD se svatebním filmem a fotkami. Musím říct, že jsme si s manželem do poslední chvíle říkali, že částka, kterou jste požadovali za zpracování se nám zdála vcelku vysoká. Po otevření balíčku a zkouknutí filmu a fotek jsme ale byli naprosto dojatí a moc šťastní, že jste nás natočili a nafotili a že jsme si to nechali od vás zpracovat. Ze vzhledového provedení i zpracování jsme přímo nadšení a vůbec nelituje peněz, které jsme za to dávali. Líbila se nám od Vás jak spolupráce, tak i termín dodržení dodávky a v neposlední řadě zpracování. Musím říct, že my i naše rodiny Vás budou vřele všude doporučovat, protože to opravdu stojí za to. Je to památka na celý život a na to se šetřit nemá. Děkujeme za všechno.

S pozdravem manželé Babický

                        MICHAELA A MICHAL ŠANDALOVI - TŘEBÍZ

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Vážení manželé Jurákovi,

děkujeme Vám za zdokumentování našeho svatebního dne na DVD a krásně zpracovanou svatební knihu. S Vaší prací jsem byli velice spokojeni. Našim přátelům a známým Vás budeme vřele doporučovat.
Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci i v životě.

Manželé Šandalovi.

                      MADLENKA A HONZA KOŽAROVI - KLADNO

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Vážení manželé Jurákovi,
dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaše služby. Chtěli bychom Vám sdělit, že DVD s filmem funguje bezproblémově a stejně jako kniha se nám moc líbí. Jsme moc spokojeni s přístupem, jakým jste se stavěli k práci i s kvalitou Vašich výrobků. Musíme smeknout před Vašimi tvůrčími schopnostmi - velice se nám líbí design knihy i třeba prostřihy ve filmu.
Přejeme Vám spoustu dalších spokojených zákazníků.

Madlenka a Honza Kožarovi

                     LADISLAV A LUCIE FALOUTOVI
Lion Studio - svatební foto, svatební video Vážení manželé Jurákovi....

Lze jen těžko vyjádřit profesionalitu a kreativitu Vámi odvedené práce.Byli jsme nadšeni a jak se říká,člověk by si měl alespoň párkrát v životě připadat krásný (a to jsme se díky Vám stali) .Po shlédnutí fotografií a videa jen všichni valily bulvy z důlků a měli chuť se také vdávat.Moc se nám s Vámi krásně spolupracovalo a snad jsme také nezklamali.Byl to nádherný den a díky Vám byl ještě krásnější.Doufám,že se s manželem nerozvedeme,protože bych nechtěla zažít tahanici o SVATEBNÍ KNIHU. 

A jak jsme si museli slíbit my,tak i Vám sdělujeme, že Vás prohlašujeme za právoplatně profesionálními!! Posíláme mnoho pozdravů

Lucka a Láďa Faloutovi...

                  MARTINA A TOMÁŠ KŘIVSKÝCH - UNHOŠŤ

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Vážení manželé Jurákovi,

chtěli bychom Vám ze srdce poděkovat za nádherné zachycení našeho svatebního dne, krásnější video i fotoknihu jsme my ani naše okolí neviděli. Na Vaši práci je opravdu radost se dívat zas a znova a za to Vám patří náš upřímný dík.

Krásné prožití svátků Vánočních a úspěšný rok 2009 přejí manželé Křivských.

               MAREK NOVÁK A RENÁTA RYBOVÁ - KLADNO

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Vážení manželé Jurákovi,

rádi bychom vám poděkovali za vaše profesionální služby a přístup, po shlédnutí alba a filmu jsme byli všichni nadšeni nelitujeme investovaných peněz a vřele vás budeme všem doporučovat. Fotoalbum je překrásné a zatím jsem se s lepším nesetkal a ani mí přátelé. Mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho pracovních příležitostí a úspěchů.

S pozdravem Marek Novák, Renata Rybová.

MICHAELA A LUBOŠ KOČÍ - KLADNO

Lion studio - svatební video, svatební foto

Zdravíme vás manželé Jurákovi,

tímto bychom chtěli vyslovit poděkování a obrovskou poklonu vaší profesionalitě, jelikož tak krásné DVD a knihu jsme snad ještě neviděliSmile. Váš talent pro zachycení detailu a kompletní zpracování zakončené nádhernou vzpomínkou na náš den je pouze díky vám a moc za to děkují od srdce novomanželé Kočí.

         RADKA ROHANOVÁ - KLADNO
Dobrý den,

velice děkuji za foto a jinak jsem Vám a Vašemu manželovi chtěla velice poděkovat za nádhernou spolupráci. Všude a každému Vás doporučuji. Mohu říci, že jsem viděla už dost svatebních filmů, ale takový nádherný velmi profesionální film ještě ne. Máte velký cit pro detail, výběr hudby atd., prostě nenacházím slova. Pustila jsem si DVD a hned jsem měla plné oči slz až do konce. Děkuji velice, přeji Vám i Vašemu manželovi hezký den a mnoho pohodových klientů.

Radka Rohanová

                 KAROLÍNA A JIMMY HICKEY - ANGLIE
Lion Studio - svatební foto, svatební video Dobrý den pane Jurák,

konečně jsem se dostala do čech a vyzvedla si své svatební albumySmile. Jsou naprosto nádherné a ten film je velice pěkně udělaný (musím říci ze mě to úplně rozplakalo..:-)) Opravdu Vám i Vaši paní moc děkuji za nádhernou práci a naprosto unikátní profesionální přístup. Jsem velice ráda, že jsem si Vás vybrala a samozřejmě budu všem Vaše studio doporučovat... A všichni kdo Vaši práci zhlédli tak jsou úplně nadšeni s Vašim originálním a kreativním přístupem...

Karolína Bursová (teď už vlastně Hickey)Smile

             ANDREA A MIREK FIALOVI - PRAHA

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Vážení manželé Jurákovi z Kladna,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za překrásné fotky a úžasný film z naší svatby. Bylo nám potěšením se s Vámi setkat, focení bylo příjemným zážitkem. Fotky máme bezkonkurenční, jak jsme měli možnost srovnatSmile

V dalším roce Vám oběma přejeme hodně pracovních příležitostí s příjemnými lidmi, do soukromí hlavně to zdravíčko a lásku. Ještě jednou děkujeme. Reference předáváme dál.

S pozdravem a přáním krásných vánoc.

            PETRA A VÁCLAV MŰLLEROVI - KLADNO
Lion Studio - svatební foto, svatební video Vážení manželé Jurákovi,

Mít na svatbě právě Vás, byla pro nás přímo slast.
Vážíme si Vaší práce, která těší generace.
Při pouštění dívídíčka roztáli jsme jako svíčka.
Teď nás čeká porodnička a to je ta pohodička.
Vyjádřit Vám chceme svůj dík za fotky i za filmík,
je to prostě úžasné, každý jenom žasne.

Přejeme Vám spoustu osobních i pracovních úspěchů. Müllerovi

       EVA A VLASTÍK A VERUNKA CHVOŠTÍKOVI - PRAHA

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Vážení manželé Jurákovi,

rádi bychom Vám s manželem a dcerou Verunkou poděkovali za nádherné fotky, krásně zpracované video z našeho svatebního dne a skvělý osobní přístup a trpělivost. Já osobně bych Vám ráda ještě poděkovala za spoustu praktických rad při organizování svatebního obřadu i hostiny. Vzhledem k Vašim zkušenostem mi rady ušetřily spoustu času, peněz a hlavně nervůSmile.

Nyní už uběhly od svatebního dne 3 měsíce. Krásné šaty jsem vrátila, hostina je snědená a kamarádi jsou doma a měli jste pravdu, že jediné, co nám kromě prstýnků a krásných zážitků zbude, budou fotky a film. A na těch se opravdu nevyplatilo šetřit. Každá fotka je originální a všem nám to na ní sluší. Ve svatebním filmu si kupodivu také připadám krásnáSmile.

A to se na video musím dívat každé ráno u snídaně se svou dvouletou dcerou místo pohádkyWink
PS pro všechny snoubence, které jejich velký den čeká:
pokud chcete mít minimálně jednu svatební položku bez problémů (fotky a video) obraťte se na manžele Jurákovi, stojí to za to.

              GABRIELA A DUŠAN INGELI - KLADNO
Lion Studio - svatební foto, svatební video

Děkujeme ještě jednou za úžasné DVD, ta hudba je super, všechno je super. Krásnější film jsme neviděli.

G&D

                JANA A MARTINA ŠÍCHOVI - RŮŽOVÝ SAD, LIDICE
Lion Studio - svatební foto, svatební video Milý manželé Jurákovi,

chtěli bychom Vám touto cestou oběma moc poděkovat za překrásné zdokumentování našeho dne. Fotky jsou úžasné a video je prostě bezkonkurenční. I přes veškeré komplikace a netradičnost naší svatby, jste dokázali vykouzlit atmosféru plnou radosti a nepopsatelného štěstí. Každá minuta svatebního videa nás hřeje u srdce.... a nevěsta si v klidu může říct: "Vždyť jsem vlastně měla nádhernou svatbu s magickým datem..."

PS: Stali jste se mým velkým vzorem, kterému bych se chtěla profesně aspoň trošičku přiblížitSmile. Z Vaší práce jsem prostě nadšená. Je krásné, když můžete svou prací rozdávat radost druhým a Vy to umíte 100%. Ještě jednou děkujeme.

Jana a Martin Šíchovi, 7.7. 2007, Růžový sad Lidice

            ŠÁRKA A MARTIN ŠPAČKOVI - PRAHA

Lion Studio - Svatební foto, svatební video

Moc děkujeme Lion Studiu za video a fotografie z naší svatby. Byli jsme spokojeni s profesionálním přístupem při natáčeni a focení. Výběr písniček k videonahrávce byl bezvadný. Děkujeme a vřele doporučujeme všem snoubencům.

Šárka a Martin Špačkovi

                     JANA A RADEK ŠMÍDOVI - PRAHA

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Dobrý den,

chtěli bychom Vám moc poděkovat za profesionální přístup a za krásné fotky z naší svatby, která se konala 14.7.2007 v Růžovém sadě v Lidicích. Fotografie se moc všem líbily, pro velký úspěch je nestačíme vyvolávat. Přejeme Vám oběma mnoho spokojených klientů a pokud bude v našem okolí svatba, rádi Vás doporučíme. Ještě jednou děkujeme.

Spokojení novomanželé Jana a Radek :-)

                KATEŘINA A LADISLAV ČERMÁKOVI - PRAHA

Lion Studio - Svatební foto, svatební video

Rádi bychom se podělili o zkušenost s firmou Lion Studio. 2. 6. jsme měli obřad v Průhonicích na zámečku a máme odtud opravdu překrásné fotky. Jsou velice pestré, nápadité, dá se říci, že každá fotka je jiná! Byli jsme nadšeni jak z fotek, tak z přístupu paní fotografky. Opravdu děkujeme za krásné fotky, které se každému moc líbí a do budoucna přejeme spoustu úspěchů.

S pozdravem Kateřina a Ladislav Čermákovi

                KATEŘINA A JIŘÍ UNZEITING - LÁNY

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Milí manželé Jurákovi,

rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali nejen za velice příjemnou spolupráci, ale také za úžasný výsledek Vaší práce. Video je nádherně sladěné s Vámi vybranou hudbou, tak, že zatím každý, kdo ho shlédl si poplakal. Samozřejmě včetně nás. Svatební kniha je naprosto dokonalá! Díky Vaší precizní práci jsme pochopili, jak je důležité vybrat si pro svatební den profesionály, kterými Vy bezesporu jste. Zůstala nám překrásná vzpomínka na náš svatební den. Kdykoliv se vrátíme k videu či svatební knize ocitneme se opět uprostřed našeho svatebního dne a budeme si užívat překrásnou atmosféru plnou štěstí a radosti, která z Vaší dokonalé práce přímo čiší. Zároveň si také vzpomeneme na Vás, protože, díky Vaší trpělivosti a přátelskému přístupu zůstanete navždy v našich srdcích.

Přejeme Vám mnoho úspěchů nejen při Vaší společné práci, ale i ve Vašem společném životě. Budeme Vás vřele doporučovat.

S pozdravem Kateřina a Jiří Unzeitig

                 NAJMANOVI - CRÁŠŤANY
Lion Studio - Svatební foto, svatební video

Vážení manželé Jurákovi,

chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za krásnou vzpomínku na náš svatební den, kterou jste pro nás vytvořili. Od našich známých jsme na vaši firmu získali kontakt a po shlédnutí ukázek fotoalba a videa u vás doma jsme věděli, že je to přesně to pravé. Náš svatební den jsme si za vaší přítomnosti skvěle užili i díky vaší perfektní spolupráci. Fotokniha i video jsou nádherně zpracované, skvělé aranžmá, střih i zvuk a perfektní výběr hudby k daným situacím.

Ještě jednou vám, manželé Jurákovi, děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků jako jsme my.

Najmanovi

                  KATKA A MIREK ŠALANSKÝ - PRAHA

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Pevně věříme, že až bude nejhůře, \"připomenutím\" tohoto významného dne, si velmi oba uvědomíme, jak hodně jsme k sobě měli v tento den blízko. Při takto kvalitně odvedené práci nelze jinak - video je zábavné, romantické a zamilované zároveň. V tomto spojení vzpomínky navždy zůstanou. Naši pohádku jsme shlédli nespočetněkrát a stále nejsme těmi okamžiky naplněni.

Za vše Vám oběma moc děkujeme mimo jiné i za individuální přístup - přejeme mnoho úspěchů.

Katka a Mirek Šalanský

              OLGA A MARTIN - PRAHA
Lion studio - svatební video, svatební foto Milí manželé Jurákovi,

To, co jste nám vytvořili se nedá vyjádřit pár slovy.
Náš svatební den byl nejkrásnějším v našem životě a díky Vám si ho můžeme stále připomínat a držet v živých vzpomínkách. Bylo hezké a příjemné Vás sledovat, při Vaší práci, je vidět, že pracujete s láskou, trpělivostí a nadšením.

Jste v našich srdcích, děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.

Manželé Šťastných

                      ANNA A PAVEL ŠEDINOVI - PRAHA

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Pokud chcete mít svůj velký den zachycený opravdovými profesionály, zkuste Lion Studio a troufáme si tvrdit, ze budete nadšeni stejně jako my z výsledku, který vám bude památkou na cely život, ke kterému se budete radit vracet a kdykoliv oživí vzpomínky na ten nádherný den. Nesnažte se hledat levné \"profesionály\", věřte, ze investice do služeb Lion Studia za to stojí 
                 LINDA A SVATOPLUK HRUŠKOVI - PRAHA
 Lion Studio - svatební foto, svatební video Vážení manželé Jurákovi,

touto cestou bychom Vám rádi poděkovali za excelentní práci, kterou jste pro nás vytvořili. Fotky jsou opravdu od profesionálů, ačkoli skoro celý den pršelo na fotkách není nic poznat. A vatební video? To je jedna z nejkrásnějších věcí, která nám zůstala jako vzpomínka na náš velký svatební den. Vždy, když si ho pustíme jde nám mráz po zádech a opravdu jste vystihli záběry, které nás dokážou pořádně chytnout za srdíčko. Kamarádi po shlédnutí videa nám volají, že je to vážně dostalo a utírají si slzičky. Opravdu Vám moc a moc oba děkuje a zároveň děkujeme za Vaší trpělivost s námi. Určitě Vás budeme vřele doporučovat.!

Děkujeme manželé Hruškovi

                  DANA A ZDENĚK HLOUŠKOVI - KLADNO
...Děkovná slova se vyřknou krátce a snadno, jejich ozvěny však ať Vám oběma zní opravdu a nekonečně!.....
Náš svatební den, který byl pro nás vstupem do manželství, se stal a bude, díky Vám, tou nejkrásnější vzpomínkou.Dokázali jste na DVD a fotografie dostat s velkou profesionalitou naše pocity, naše štěstí, lásku i radost, milé pohlazení a prožitky všeho krásného společně s našimi nejbližšími.

Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší překrásné práci.
Věřte, že Vaším milým přístupem a trpělivostí, zůstáváte v našich srdcích přáteli.

Děkujeme Dana a Zdeněk

               KATEŘINA A VÁCLAV MARKOVI - PRAHA
Dobrý den pane Juráku,

velice Vám děkujeme za zaslání DVD s dokumentací našeho svatebního dne.
Musím upřímně říci, že se nám celé DVD velice líbí a všem našim známým a příbuzným, kterým jsme ho stihli již přehrát, také.

Jste opravdu profesionálové! Nemáme vůči panu kameramanovi ani Vám jedinou výtku, naopak děkujeme za trpělivost, kterou jste s námi měli. Jsme opravdu velice rádi, že jsme se rozhodli s volbou ohledně natočení pro nás tak významného dne právě pro Vás.

Rozhodně nelitujeme takto investovaných peněz, poněvadž máme opravdu báječně zpracovanou vzpomínku, na kterou se velmi rádi kdykoli podíváme. Určitě Vás budeme doporučovat našim známým, pokud by potřebovali využít Vámi poskytovaných služeb.

Ještě jednou tedy mockrát děkujeme Vám i panu Novákovi za kvalitní a profesionální práci a přejeme Vám samé takto spokojené zákazníky, jako jsme právě my.
Přejeme Vám pohodové léto.

            ANDREA A VAŠEK - STOCHOV
Milí manželé Jurákovi,

chtěli bychom vám oběma touto cestou poděkovat za nafocení a natočení našeho svatebního dne! Když jsme na začátku příprav o všem přemýšleli, nevěděli jsme jestli se rozhodnout - jak to bývá - pro někoho z rodiny nebo z kamarádů. Nakonec jsme si řekli, že je to jedna z mála věcí, která nám z toho dne zůstane a začali jsme hledat. Po zapůjčení a shlédnutí DVD s ukázkou jsme věděli, že je to přesně to pravé! Při svatebním dni nebyl žádný problém, chvílemi jsme ani nevěděli, že nás někdo fotí nebo natáčí. Když jsme si potom prohlédli fotky a pustili DVD i slideshow, věděli jsme, že jsme opravdu neudělali chybu ve výběru, a že stojí za to vzít si na takový okamžik profesionály!

A jestli bude v našem životě událost, kterou by jsme si chtěli zdokumentovat pro delší čas, určitě se rozhodneme stejným způsobem!!!
Moc děkujeme.

                    MÍLA A PEPA PETROVI - PRAHA
Lion Studio - svatební foto, svatební video Rádi bychom touto cestou chtěli moc poděkovat skvělému tandemu, manželům Jurákovým, kteří nám nejen zpříjemnili celý svatební den, ale hlavně uchovali vzpomínky v té nejvyšší kvalitě na celý život. Fotky i video jsou pořízeny a zpracovány s maximální precizností a citem, který je znát z každého záběru či pohledu. Zvláště jsme ocenili výběr hudby k daným situacím, což zvýrazňuje již tak skvělý dojem. Shlédnutí našeho videa byl zatím pro každého, kdo jej viděl, opravdovým zážitkem.
Děkujeme. 
             TEREZA A LÁĎA HOLOUBKOVI - HOSTOUŇ

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Moc Vám děkujeme za nádherné fotky,(i když počasí nám moc nepřálo) a za super natočený film! Po shlédnutí fotek a filmu jsme nelitovali ani toho deštivého počasí :-)
Mějte se krásně a přejeme Vám do budoucna hodně pracovních úspěchů! 
         SVOBODOVI - KLADNO
Dobrý den, moc děkujeme za krásné video. Manžel říkal, že bude potřeba další kopie, to co přinesl je už ohrané :-) Přejeme hodně štěstí a mnoho takto úžasných filmů a spokojených klientů. Zdraví Svobodovi. PS Až bude nějaká příležitost určitě se ozveme.
         BURSOVI - PRAHA
  Dobrý den, video je nádherný, jsme moc spokojeni a ostatním se také moc líbilo.

Děkujeme

                TRČKOVI - BEROUN
Lion studio - svatební video, svatební foto Moc bychom Vám chtěli poděkovat za perfektně odvedenou práci. Fotky i video z naší svatby jsou úžasné a Vaše odvedená práce byla profesionální. I přesto, že nám celý den pršelo štěstí, na fotkách to vypadá jakoby celý den bylo nádherně. Video je taktéž super, lepší video jsme neviděli. Tímto bychom chtěli panu Jurákovi a paní Jurákové ještě jednou poděkovat za krásné vzpomínky z naší svatby konané 1.7.2005 na Karlštejně a přejeme jim mnoho dalších spokojených zákazníků. 
              DVOŘÁKOVI - PRAHA

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Chtěli bychom Vám tímto moc poděkovat za dobře odvedenou práci. I přes to, že byla trochu zima-z fotek to není vůbec poznat i film je dobře sestřihaný pěkně podbarvený hudbou. Doporučuji všem, kdo chtějí mít ze svatebního dne záznam, ze kterého vždy pookřejete.// Jste sehraný pár, který ví co chce- a to je vidět na výsledné práci. Při focení a natáčení byla dobrá nálada a ta zůstala v albu na fotkách a na filmu :) Moc děkujeme !!! 
                KROUPOVI - PARDUBICE
Lion Studio - svatební foto, svatební video Chtěli bychom Vám poděkovat za zdokumentování naší svatby. Na fotoalbu, které je opravdu super, nejvíce hodnotím výběr míst a aranžmá paní Jurákové, při uměleckém fotografování, které bylo vysoce profesionální a výsledek předčil naše očekávání. Na videu obdivuji citlivý střih a zvláště pak výběr hudby, která přestože je převážně moderní, byla pochválena i naší babičkou. Přestože video mělo byt hlavně jako dokument, je živé a spolu použitými efekty působí jako kompaktní celek, v kterém není ani minuta navíc. Ještě jednou moc děkujeme. 
               CHYTILOVÁ - PROSTĚJOV
Dovolte mi, abych Vám touto cestou vyjádřila dík, za práci kterou jste nám přiblížili pohled a vzpomínku na naši vnučku. Vím, že materiál byl nekvalitní, přesto se Vám podařilo téměř nemožné. Jsem Vám za to velmi vděčna. Jste víc než profesionálové, jste lidé se srdcem a citem pro vše lidské. Nevím jak jinak Vám vyjádřit svůj dík,ale vězte, že si velmi vážím toho, co jste pro mne a mého manžela udělali. Váš přístup byl nejen profesionální, ale hlavně lidský a to se dnes nejvíce cení, proto Vám ještě jednou mnohokrát děkuji a vřele doporučuji Vaši firmu, nejen mým známým.
          TAŤANA A IVO TOMANOVI - PRAHA
Dobrý den,
právě jsme se s novomanželem dodívali na naše (Vaše) svatební video a pod okamžitým dojmem Vám musíme napsat a poděkovat. Opravdu je na co se dívat a to i v situacích, kdy to ve skutečnosti až tak zábavné nebyloLaughing. Líbil se nám střih, hudební podbarvení i zvuk. Opravdu jste z našeho svatebního dne vybral to nejlepší a vytvořil nám tak krásnou vzpomínku. Snad bude co ukazovat dětem a vnoučatům, až se budou ptát, jak to tenkrát byloSmile.
Ještě jednou děkujeme a doufáme, že se Vám v práci bude i nadále dařit stejně, jako teď.
       ZUZANA A MILAN ŠUTOVI - PROSTĚJOV

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Chtěli bychom poděkovat za krásné video a fotografie s naší svatby, která se konala 18.12.2004 na zámku Jemniště. Pan a paní Jurákovi byli velmi vstřícní a vůbec jim nevadilo (narozdíl od jiných fotografů), že bylo 6 dní před Vánocemi. Vzhledem k tomu, že naše svatba byla velmi malá, mohli se s námi o naše zážitky podělit i naši příbuzní a známí. Vřele všem Lion Studio doporučujeme.
       PETRA A BERNHARD REITER - RAKOUSKO

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Vážený pane Juráku,
chtěli bychom Vám i Vaší paní poděkovat za vytvoření nádherných a jedinečných fotografii a videa. Výsledek předčil mnohokrát naše očekávání a i můj muž, který se spokojí jen s nejlepším, uznale žasl. Přejeme Vám do budoucnosti jen to nejlepší, mnoho stále spokojených zákazníků, které jistě máte a ještě jednou srdečný dík.

Petra a Bernd Reiter

                JANA A MIREK VYBULKOVI - PRAHA
Lion Studio - svatební foto, svatební video Vážená nevěsto a ženichu,
Váš svatební den proběhne tak rychle, že ani nebudete vědět jak a probudíte se do dalšího dne. Zůstanou jen krásné vzpomínky... Jenomže to Vám jistě nebude stačit. Chtěli byste ty okamžiky prožít znovu, pomalu a v klidu, všimnout si detailů, které jste tenkrát ani nevnímali. A právě to Vám umožní profesionálně natočené video. Nám se to shodou náhod povedlo, že jsme našli skutečné profesionály - Lion studio s rodinou Jurákových, kteří nekoukají na nějakou minutku, protože Vám chtějí natočit a nafotit skutečně dokonalý záznam vašeho nezapomenutelného dne. Nádherně podbarvený film vaší svatby vámi vybranou vhodnou melodií... skoro se vám ani nechce věřit, že to bylo tak krásné a že vám to tak slušelo... A ten film vám zůstane. Můžete si ho pouštět třeba každý den a vždy se dostanete zpět do té krásné atmosféry, protože jen dokonalé zpracování vám to umožní. A Jurákovi to opravdu umějí. Doporučujeme vám : neváhejte. Zároveň chceme Jurákovým moc poděkovat a popřát samé tak spokojené klienty, jako jsme my.
                   VLADIMÍRA A JIŘÍ STRNADOVI - KLADNO

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Budoucí nevěsto a ženichu,

neváhejte a spojte se s rodinným týmem Jurákových. Nebudete litovat, protože budete mít nádherné a kvalitní foto a video z vašeho svatebního dne. O podobě fotografií a videa můžete společně diskutovat, přispět svými nápady a realizovat své představy nebo si můžete vybrat z jejich archívu. Jsou spolehliví, příjemní a profesionální.

Doporučujeme, spokojeni novomanželé J+V Strnadovi.

           KATARÍNA A MICHAL BOROVI - PRAHA
Važený p. Jurák,

v prvom radě sa Vám chceme poďakovať za to, ako kvalitně a profesionalně ste zachytil a spracoval den, ktorý pre mladých ludí veľa znamená. Našú svadbu. Bude to pamiatka, na ktorú sa bude dat pozrieť aj po niekolkych rokoch. Nie zrovna prave preto, lebo v TV nic dobrého nie je, ale kvôli tomu, akým spôsobom, stýlom a hlavně s akým prístupom pracujete s hlavnými postavami daného snímku.

Pri každom rozhovore, stretnutí sme malí pocit, že sa poznáme veľmi dlho a že nepracujeme s človekom, ktorému iďe len a len o peniaze. To by ste asi mali aj iné ceny. A to bola druha vec, ktorá nás milo prekvapila. Verte, že ako cudzinci, ktorý sa rozhodli mať svadbu v Prahe, práve financie hrali, povedzme, hlavnú rolu. Po všetkom tom hľadaní na internete, som bol nadchnuty nad Vašou prezentačnou strankou. Ak to môžem zhrnúť, povedal by som to takto: Nielenže sme ziskali kvalitně spracovaný náš velký den za prijatelnu cenu, ale spoznali sme aj velmi prijemného človeka, s ktorým sa vždy velmi rádi stretneme a porozpravame sa (dve múchy jednou ranou...) =Wink.

Video už mali možnost vidiet aj naši známý a priatelia na slovensku, ktorý len potvrdili spravnost našej volby. Všetci boli milo prekvapený kvalitou a spracovanim. Takže, video dostalo poriadně zabrať. Veríme, a sme o tom presvedčený, že aj na slovensku by ste mali veľa objednávok, pretože Vaša práca hovorí za Vás.

Takže na koniec: Prajeme Vám veľa úspechov vo Vašej práci, veľa spokojných "hlavných hrdinov" a hlavně veľa zdravia, aby ste tu radosť mohli ešte dlho rozdávať.

      JANA A ONDRA - NOVÁ PAKA
Vážený pane Juráku,

rádi bychom Vám poděkovali za zhotovení našeho svatebního slideshow. Musíme ocenit Vaši ochotu a profesionalitu s jakou bylo vytvořeno. Fotky jste vybrali velmi citlivě a podbarvili hudbou tak, že celkový efekt byl úžasný a po shlédnutí jsme měli slzy na krajíčku. Vůbec celé jednání s Vámi bylo moc příjemné. Budoucím novomanželům můžeme Vaši firmu vřele doporučit. Moc tedy děkujeme a přejeme Vám do budoucna mnoho dalších spokojených zákazníků jako jsme byli my.

            JOLANA A TOMÁŠ NOVOTNÍ - PRAHA

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Chtěli bychom poděkovat paní Jurákové a panu Jurákovi za neskutečně krásné fotky a video z naší svatby na zámku Štiřín. Myslíme si, že každý by měl mít takovou památku na tak významný den jako je svatba. Fotky i video jsou dělané s maximálním citem, profesionalitou, kvalitou.... Z vlastní zkušenosti bychom chtěli služby LION STUDIA doporučit; opravdu je to nádherné. Ještě jednou děkujeme.
            MARIE A JAKUB KOČÍ - PRAHA

Lion Studio - svatební foto, svatební video

Vážený pane Juráku,

chtěli bychom Vám a Vaší paní touto cestou poděkovat za zpracování videozáznamu a fotografií z našeho svatebního dne. Jsme velmi rádi, že při výběru služeb v této oblasti, jsme si zvolili Vás. Film i fotografie jsou na vysoké úrovni, nápadité, vtipné, včetně výběru hudby. V den svatby jsme byli nadšeni Vašim přístupem, který byl profesionální a přitom velmi milý a přátelský. Ještě jednou DĚKUJEME.

                MARTINA A MARTIN VAŇHOVI - PRAHA
Lion Studio - svatební foto, svatební video Vážený pane Juráku,

poprvé zhledli Videoprodukci naší svatby a musím říct, že jsme byli mile překvapeni, protože přesto jak neradi se fotíme/natáčíme, jak málo času jsme Vám dali a nervozita která natáčení/focení provázela, tak video je úžasný a poprvé jsme od svatby viděli co se vlastně děloLaughing. Fotky jsou taky dokonalé, není co vytknout:-) Prostě skvělé, to Vám muselo dát moc práceLaughing. DĚKUJEME MOC

                   HANKA A TOMÁŠ FROLÍKOVI - KLADNO
Lion Studio - svatební foto, svatební video Všem budoucím novomanželům, kteří se rozhodují o tom, komu svěřit zvěčnění svého svatebního dne, bychom rádi vzkázali: Vaše hledání je u konce. I my jsme dali na radu a doporučení známých a byli jsme velmi spokojeni. Zachycení neopakovatelných okamžiků na naší svatbě jsme svěřili rodinnému týmu Stanislavy a Richarda Jurákových. Musíme říct, že oba odvedli opravdu dobrou práci, a to nejen během svatby, ale i před a po ní. Finálním a profesionálním zpracováním materiálů z naší svatby jsme byli opravdu unešeni, vše bylo skvěle zpracováno a dotaženo do nejmenšího detailu. Buďte si jisti, že Vám v této věci radíme dobře!
             PAVLA A ROBERT PULCHARTOVI - PODĚBRADY
Lion Studio - svatební foto, svatební video Ačkoliv je všeobecně známo, že kvalitní práce se chválí sama, nemůžeme to jen tak přejít a rádi bychom Vám vyjádřili velký „dík" za Vámi odvedenou profesionální práci. Původně jsme, na základě vynikajících referencí našich dobrých přátel, chtěli využít pouze Vašich služeb v oblasti videonahrávky, nicméně po shlédnutí několika ukázek fotografií, jsme si objednali i fotografické služby a musíme konstatovat, že rozhodně nelitujeme a můžeme jen doporučit všem. Přístup Vás obou k Vaší práci je vskutku velmi profesionální a přitom velmi osobní a milý. Naše rodina je velmi rozsáhlá, takže jsme nahrávku včetně fotografií zpracované na jednom DVD viděli již nejméně 15x, ale pokaždé se nám zdála něčím jiná, zajímavá a rozhodně jsme se nikdy nenudili, naopak!!!! Vynikající střih, úžasný výběr hudby, zkrátka DĚKUJEME a všem vřele doporučujeme!!!!
            ANDREA A DANIEL LOPATOVI - STOCHOV

Vážený pane Juráku,
po shlédnutí nahrávky, jenž zachycuje náš společný nejkrásnější prožitý okamžik,cítíme nutnost se k Vám vyjádřit alespoň touto cestou za poskytnuté služby. Jak je již kolem organizování svatby běžné,vždy panuje spousta zmatku a stresu. I přesto jsme již od počátku měli jasnou představu, že celou svatbu chceme mít zdokumentovanou prostřednictvím videozáznamu na profesionální úrovni. Rezervovali jsme si proto určitý čas na promítání prezentačních vzorků natočených svateb všech studií, které nám byli doporučeny. Všechny nahrávky byly na velmi vysoké úrovni, ale záznam od Vašeho studia Lion vyčnívala. Bylo rozhodnuto. Již po první schůzce jsme byli velmi mile překvapeni stylem Vašeho jednání, které považujeme za profesionální a zároveň přátelské.

Obdivujeme s jakou trpělivostí jste naše návrhy a laické připomínky analyzoval a dával nám prostor zakomponovat naše přání do režie celého záznamu aniž bychom nějak snížili jeho úroveň.Taktéž možnost volit hudbu, která se prolíná celým záznamem dle naše přání považujeme za přínosnou. Nabídka technických možností, které jsme si mohli vybírat byla téměř nekonečná. Děkujeme za určitá doporučení, neboť výsledný efekt je fantastický. Zdůraznění taktéž zasluhuje nemalý podíl práce kameramana. Rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za zdokumentování naší svatby a jako největší uznání považuji reakci našich maminek, které po zhlédnutí videozáznamu znovu plakali. Přejeme hodně úspěchů.

              IVANA A JIRKA VARVAŘOVSKÝ - PRAHA
Lion studio - svatební video, svatební foto

Vážený pane Juráku,

rádi bychom Vám a Vaší paní poděkovali za natočení a vyhotovení foto a video dokumentace jedinečných okamžiků z našeho svatebního dne. Po shlédnutí videonahrávky a fotek jsme byli nadšeni jak kvalitou zpracování, tak skvělou hudbou a střihem. Vaší firmu LION STUDIO budeme doporučovat všem svým známým. Ještě jednou děkujeme.

Zpět / Nahoru