FOTO-PLÁTNO     KVALITNÍ OBRAZ JAK OD MALÍŘE  

Foto-plátno, foto-obraz neboli fotografie na malířském plátně. Je to vkusná a moderní dekorace každého bytu nebo kanceláře vyhotovená z našich nebo z vašich fotografií.
 Foto-obraz

Co je Foto-plátno

Je to obraz vytvořený z naší nebo vaší fotografie a natištěný vysoce kvalitní technikou na malířské plátno, které je po té nataženo na dřevěný klínový rám takzvaný blind-rám. 
ROZMĚRY A MATERIÁL

Materiál - Picasso Canvas

Speciální malířské plátno, které je velice vhodné pro tisk fotografií a grafik v profesionální kvalitě. Plátno je odolné proti oděru a UV záření a jeho gramáž je 450 g/m2. Povrch plátna je pololesklý.

Materiál - Art Canvas

Speciální malířské plátno, které se vyznačuje výraznou plastickou kresbou, připomínající olejomalbu. Plátno je odolné proti oděru a UV záření a jeho gramáže je 480 g/m2. Povrch plátna je pololesklý.

Rozměry obrazů

40x30cm / 50x38cm / 50x50cm / 60x45cm / 70x53cm / 100x75cm / 100x30cm / 140x42cm
TISK

Na tisk plána se používají různé inkousty a akrylátové barvy. Nejčastěji se využívají pigmentové a solventní inkousty. Rozlišení tiskových strojů je dle materiálu na který se tiskne a je od 2400dpi do 4800 dpi. Tiskárny tisknou z šesti nebo z dvanácti barev.

foto-obraz
 

Slosování o 5ks fotoplátna

 • Objednejte si team fotograf a kameraman a získejte vysoce kvalitní foto-obraz z vlastní svatby.
 • Každý zákazník, který má svatbu od června do října je automaticky zapojen do slosování o svatební obraz.
PODMÍNKY SLOSOVÁNÍ
 1. Slosování o 5ks vysoce kvalitního foto-obrazu vyhlašuje firma Lion Studio foto-video partner (dále jen "Organizátor").
 2. Do slosování jsou zařazeni klienti, kteří si od firmy Lion studio vybrali na svatební den společnou foto-video dokumentaci a mají zaplacenou zálohu ve výši 50% z celkové ceny.
 3. Soutěž se vyhlašuje od června do října příslušného roku.
 4. Každý novomanželský pár, který má v daném měsíci svatbu, je slosován a výherce obdrží kvalitní zarámované foto-plátno s vlastní podobiznou.
 5. Slosování může proběhnout pouze v případě, když do slosování je zapojeno minimálně pět párů, které měli svatbu v daném měsíci.
 6. Pokud není v daném měsíci pět párů, kteří splňují podmínky vstupu do slosování nebude slosování provedeno a tudíž výhra za daný měsíc propadá bez náhrady.
 7. Vítězný novomanželský pár bude informován emailem nebo telefonicky o své výhře a zároveň bude zveřejněn na našich internetových stránkách.
 8. Výhra bude připravena k předání nejpozději do 20.dne následující měsíc v měsíci po ukončení slosování.
 9. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla slosování nebo slosování zrušit bez udání důvodů a bez stanovení náhrady. V případě pozměnění pravidel nebo zrušení ankety budeme o těchto skutečnostech informovat na našich stránkách www.lionstudio.cz.
 10. Organizátor si vyhrazuje právo zveřejnit jméno výherce a použít soutěžní fotografie pro své reklamní a marketingové účely.
 11. Účast v soutěži ani výhru není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit finanční hotovostí.
!!!!SLOSOVÁNÍ O FOTO-PLÁTNO BYLO ZRUŠENO!!!!
Ve vyhlašovaných měsících nemohlo být provedeno losování, jelikož nebyly splněny podmínky dle bodu 6.
Zpět