SVATEBNÍ VIDEOVIZITKA  

SVATEBNÍ VIDEOVIZITKA - Co je svatební videovizitka? je to jedinečný prostřih těch nejlepších záběrů ze svatby. Záběry jsou speciálně natáčené pro tyto účely, takže se kameramani soustřeďují pouze na jedinečné, kreativní, umělecké a za srdce beroucí záběry. natáčí se vše speciální technikou (Lion Universal Doll, Lion Camera Jib, Lion Camera Slider, Steadicam apod..), a to buď v plné míře nebo jen z části.
Vytvořené záběry jsou dynamicky sestříhány, upraveny veškerými filmovými korekcemi a filmovou grafikou "Film Looks" a podbarveny vkusnou a originální hudbou.
Tento klip je určený pro zákazníky, kteří nechtějí mít ucelený svatební film, ale kteří chtějí mít jedinečnou svatební vizitku z průběhu dne.

SVATEBNÍ VIDEOVIZITKY

UKÁZKA Z VÍCE SVATEB
 

KRÁKÁ VIDEOVIZITKA CÍRKEVNÍHO SŇATKU V KOSTELE - STARÁ BOLESLAV
  • Kamera a střih: Richard Jurák
  • Filmové úpravy a celková post-produkce: Richard Jurák
  • Výběr hudby: Richard Jurák
  • Speciální technika: Camera Slider, Steadicam Flaycam 5000
  • Formát obrazu: 16:9
 
Pro rychlejší stahování dat, není videoukázka v plné digitální kvalitě nýbrž ve střední kvalitě a v rozlišení 16:9 PAL - 512x288 obrazových bodů. U počítače s pomalým připojením se může video načítat pomalu. Videoukázky jsou vyprodukovány pro připojeni s rychlostí 768kbps a výše.
Video je chráněno autorským zákonem. Kopírování, upravování jeho obsahu, komerční i nekomerční použití je zakázáno bez předešlého písemného souhlasu autora, kterým je sdružení Lion Studio® foto-video partner a Ochranný svaz autorský. Porušení těchto práv zakládá občanskoprávní i trestněprávní odpovědnost.

Logo OSA

Zpět / Nahoru