Otázky a odpovědisvatební foto a video, svatební fotograf a kameraman, maturitní foto, maturitní video

Profese: "Svatební fotograf"

Většina lidí, kteří někdy zmáčkli spoušť závěrky fotoaparátu, je přesvědčena, že fotografování svateb vlastně nic není a že to může fotografovat kde kdo. Opak je ovšem pravdou.  Svatební fotograf je vysoce specializovaný obor, který přináší svatebnímu fotografovi mnoho náročných chvil.

 

Vy se ptáte, my odpovídáme - F.A.Q

Na této stránce zveřejňujeme nejčastěji vznášené dotazy našich zákazníků včetně odpovědí na ně. V případě, že zde odpověď na vaši otázku nenaleznete, neváhejte a napište nám na emailovou adresu info@lionstudio.cz nebo přes náš kontaktní formulář, rádi vaše dotazy zodpovíme.

 

Jak vybrat svatebního fotografa

Svatební foto, svatební fotografV dnešní době je mnoho fotografů, kteří nabízejí své služby, ale bohužel mezi nimi není mnoho fotografů, kteří odvádějí svou práci stoprocentně. Jak se orientovat abyste neměli oči pro pláč, když se podívate na své svatební fotografie?

Jak vybrat toho pravého svatebního fotografa? Na tyto otázky Vám rádi odpovíme v našem malém blogu.

 

 

Jak vybrat svatebního kameramana

KameramanProfese svatebního kameramana a svatebního tape editora je velice náročná a odborná činnost. Bohužel se v posledních letech díky stále levnější technice rozšířili firmy, kteří díky neznalosti této specifické profese neodvádějí práci tak jak mají a dost často se stává, že mají nevěsty oči pro pláč.

Abyste se mohli orientovat ve výběru toho pravého svatebního kameramana a tape editora zveřejnili jsme v našem blogu pár informací o této činnosti.

 

 

Malá škola filmu - mini série I

Mini série škola filmu se vám bude snažit přinášet informace a rady jak správně filmovat, aby se vaše dílo přiblížilo profesionálům z filmové branže. V této první sérii si můžete přečíst tyto infomace:
- Počáteční a závěrečné záběry
- Pravidlo třetiny
- Stabilita kemery
- Sledování děje
- 10 tipů pro kvalitní natáčení.

 

Malá škola filmu - mini série II

Druhá část mini série "Malá škola filmu" vám tentokráte přinese tyto informace:
- Vyhledávání neobvyklých úhlů záběrů
- Náklon dopředu a dozadu
- Široké záběry a záběry z blízka
- Natáčení souvislého děje
- Vytváření sekvencí
- Nevhodně rychlý posun kamery
- Stále ve střehu
- Vedlejší záběry
- Osvětlení
- Dostatek přirozeného zvuku pozadí
- Plánování natáčení