VIDEOLAB - HOME VIDEO              PROFESIONÁLNÍ STŘIH VAŠICH DOMÁCÍCH VIDEÍ  

Domací střih videaHromadí se vám nesestříhané záběry z vaší dovolené, z rodinných akcí a podobně...? Nemáte čas je stříhat a podobně...? Chcete mít co nejkrásnější památku...? Tak jsme tady pro vás! Rádi vám sestříháme do špičkové profesionální podoby a dle vašich představ vaše home videa.

Cílem každého filmaře je, aby jeho film byl pro diváka zajímavý, abyDomací videolab - střih videa se nenudil a byl poutavý. Je však obtížné toho docílit bez profesionálních zkušeností. My Vám nabízíme vytvořit strhující podívanou, při které se nebudete nudit Vy ani nezúčastněný divák a se kterou se budete rádi chlubit i za několik let.

V současné době, díky levnějším komerčním střihacím SW, si sice téměř každý může video sestříhat sám, ale k tomu, abyste si své videozáběry sestříhali je však potřeba kromě zkušeností, citu, smyslu pro detail a estetiku také čas, kterého je ke střihu videa třeba a kterého se většinou tolik v dnešní uspěchané době nedostává.

Vždyť fotografie z vašich rodinných událostí, dovolených apod. také odnesete do fotolabu a tím si šetříte čas stráveným nad vyvoláním či tiskem a na tomto principu pracuje i náš videolab. Předejte nám vaše natočené vzpomínky a o ostatní se již postaráme sami.

   STŘIH
  Střih jednoduší                                    
min 15,00 Kč - 25,00 Kč  
  Střih složitější hod 99,00 Kč  
  Navigační menu
ks 150,00 Kč  
  Originální hudba - poplatek OSA
ks 150,00 Kč  
  Free hudba
min 3,00 Kč  
  Titulky jednoduché - do 29 znaků ks 30,00 Kč  
                              - každý další znak ks 3,00 Kč  
  Titulky profesionální - grafické a animované hod 149,00 Kč  
  Slideshow - animované fotografie podbarvené hudbou ks 490,00 Kč  
  Skenování fotografií do videa ks 8,00 Kč  
  Vizuální efekty, korekce obrazu a zvuku hod 189,00 Kč  
Výše ceny za střih závisí na kvalitě dodaného materiálu, tedy na kvalitě natočení. Dobře natočený materiál je méně náročný na zpracování a špatně natočený materiál je více náročný na zpracování.
 
   MEDIA, PŘEBALY, OBALY
  DVD s grafickým potiskem ks 99,00 Kč  
  DVD bez potisku ks 59,00 Kč  
  PP booket ks 29,00 Kč  
  Grafický přebal booketu - tisk ks 29,00 Kč  
  Grafická tvorba přebalu ks 189,00 Kč  
Nahoru / Zpět