VYŠEHRAD 2000 GROUP

Vyšehrad 2000 Group je společností podnikající v oblasti gastronomie, hoteliérství a životního stylu. Na tuzemském trhu zaujímá přední místo ve svém oboru. Náš tým je tvořen profesionály, kteří čerpají z bohatých zkušeností z Čech i zahraničí.

Jsme připraveni Vám poskytnout plný svatební servis včetně svatebního koordinátora, který zajistí vše dle vašeho přání:

 • Realizaci svatebního obřadu v romantickém či historickém intSvatby-Vyšehrad 2000 Grouperiéru, stylovém i netradičním prostředí nebo pod širým nebem.
 • Uspořádání svatební hostiny v jakémkoliv stylu, široký výběr exklusivních vín.
 • Svatební dorty a další cukrářské výrobky dle prostředí a nejnovějších trendů z rukou cukrářských umělců.
 • Zajištění kompletní květinové výzdoby vybraných prostor, svatební kytice pro nevěstu, svatebčany apod..
 • Zapůjčení luxusní limuzíny popřípadě dalších automobil.
 • Poskytnutí rozmanitého programu a doplňkových služeb (živá hudební produkce, hostesky, profesionální fotograf, vizážista, kadeřník atd.).
 • Ubytování svatebních hostů.
 • Široký výběr gastronomického inventáře a kvalitního mobiliáře.

 

Díky vybuSvatby-Vyšehrad 2000 Groupdovanému technickému zázemí a širokému výběru mobiliáře jsme schopni zajistit kompletní svatební servis kdekoliv tzv. „na klíč". Záleží jen na Vás, jaké místo a který styl je tím pravým.

Pro Vaši inspiraci představujeme několik lokalit, které ke konání svatebního dne jen vybízejí a jsou skutečnou zárukou stylového a zároveň příjemného vstupu do manželství. Nabízíme prostory, které přímo provozujeme a u nichž uvádíme kompletní nabídku poskytovaných služeb. Jedná se o Malostranskou besedu na Malostranském náměstí, Hotel Loreta na pražských Hradčanech a Areál Botanika - multifunkční hotelový komplex uprostřed malebné přírody nedaleko Prahy.

Současně si Vám dovolujeme představit místa, kde máme zajištěnu exkluzivitu na poskytování cateringových služeb. Jedná se o následující prostory:

 • Rožmberský palác v areálu Pražského hradu.
 • Překrásné secesní prostory Kulečníkových a Karetních heren v Obecním domě.
 • Nově zrekonstruovaný secesní Národní dům na Smíchově.
 • Pohádkový Zámek Dobříš.


Zároveň Vám na základě našich zkušeností můžeme nabídnout vybrané doporučené prostory. Pro výše uvedené lokality či Vámi vybraná místa nabízíme několik inspirativních příkladů svatebního pohoštění, které můžete najít ve svatebním katalogu společnosti Vyšehrad2000 Group.

Vážení snoubenci, bude nám ctí být Vám partnerem při realizaci Vašeho svatebního dne.

 
Svatby - Vyšehrad 2000 Group

Svatby -
 Vyšehrad 2000 Group

Svatby -
 Vyšehrad 2000 Group
Svatby - Vyšehrad 2000 
Group
 

Vyšehrad 2000 Group
Národní 1, 110 00 Praha 1
Tel.: + 420 224 951 736
E-mail: vysehrad2000@vysehrad2000.cz
www.vysehrad2000.cz

 

Naše sdružení Lion Studio za případné změny v ceníku nebo v produktech či službách výše uvedeného podnikatelského subjektu nenese žádnou dopovědnost. Za ceník a případné změny plně odpovídá daný podnikatelský subjekt.

 
Zpět