ZUMBA V PLAVKÁCH 

Pro rychlejší stahování dat, není videoukázka v plné digitální kvalitě nýbrž ve střední kvalitě a v rozlišení 16:9 PAL - 512x288 obrazových bodů.

Po skončení ukázky se vrátíte do hlavního menu přes tlačítko zpět. U počítače s pomalým připojením se může video načítat pomalu. Videoukázka je vyprodukována pro připojeni s rychlostí 768kbps a výše.

ZUMBA V PLAVKÁCH

Dvě hodiny žhavé zumba párty proběhlo po celý srpen na koupališti u Sletiště v Kladně. ­ V každém bloku se představil jiný lektor s ­vlastní choreografií a čtvrtý blok byl věnováný k vytvoření společné choreografie, kterou vyučovali všichni tři lektoři najednou. Zábava na této zajímavé akci byla opravdu skvělá
SPONZOŘI AKCE
Zumba v plavkách
Pro rychlejší stahování dat, není videoukázka v plné digitální kvalitě nýbrž ve střední kvalitě a v rozlišení 16:9 PAL - 512x288 obrazových bodů. U počítače s pomalým připojením se může video načítat pomalu. Videoukázky jsou vyprodukovány pro připojeni s rychlostí 768kbps a výše.
Video je chráněno autorským zákonem. Kopírování, upravování jeho obsahu, komerční i nekomerční použití je zakázáno bez předešlého písemného souhlasu autora, kterým je sdružení Lion Studio® foto-video partner a Ochranný svaz autorský. Porušení těchto práv zakládá občanskoprávní i trestněprávní odpovědnost.

Zpět